Matura 2020 - terminy egzaminów

23.5.2020

W załączniku umieszczamy terminy egzaminów maturalnych. zastrzegamy sobie zmianę miejsca odbywania matury w zależności od wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w sprawie przeprowadzania matury w roku 2020.

Uwaga! CKE opublikowała zmianę harmonogramu, zmiana dotyczy języka włoskiego. Związku z wytycznymi CKE oraz Sanepidu nastąpiła zmiana miejsca zdawania egzaminu w dniach 8,9,10 oraz 19.06 o godzinie 9.00. Miejsce zdawania to OHP w Tarnowie, ul. Mościckiego 27.

Wymogi sanitarne i zasady bezpieczeństwa podczas zdawania egzaminów dla zdających w załączniku oraz poniżej:

Zbliżamy się wielkimi krokami do dnia rozpoczęcia matury 8 czerwca 2020 r. Zmieniono harmonogram terminów matur opublikowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Zmiana polega na przeniesieniu języka włoskiego z 26 czerwca na 22 czerwca godzina 9.00. Pozostałe terminy bez zmian. Nastąpiła również zmiana miejsca zdawania egzaminów. Dopasowując się do wymogów sanitarno-epidemiologicznych przenieśliśmy część terminów na OHP w Tarnowie, ul. Mościckiego 27, do sal: lustrzana, konferencyjna (stołówka) i podczas zdawania matematyki również sala A (nad warsztatami). W dniach 8,9,10 oraz 19 czerwca o godzinie 9.00 tam będą odbywać się egzaminy, w pozostałych dniach i godzinach w szkole ZAK na ul. Goldhammera 2. Dokładna rozpiska jest podana w harmonogramie matur w załączniku.

Podział oddziałów:

Oddział A – to obecni absolwenci z klasy 6A

Oddział B – to obecni absolwenci z klasy 6b

Oddział C – to absolwenci ze stycznia

Oddział N – wszystkie pozostałe osoby.

W załączniku oraz poniżej przekazuje również najważniejsze zasady jakie będą obowiązywały podczas zdawania matur:

Na egzaminy proszę przybyć na 30 minut przed godziną podaną w harmonogramie.

Zabierz ze sobą dowód osobisty oraz przybory do pisania i liczenia: czarny długopis, kalkulator prosty itd.

Do momentu zajęcia miejsca przy stoliku musisz mieć zakryte usta i nos (maska na twarz, przyłbica itd.).

W miejscach oznaczonych przez szkołę zdezynfekuj ręce.

Losowanie miejsc zdawania w Twojej obecności zrobi za Ciebie członek komisji.

Możesz oprócz wyżej wymienionych rzeczy mieć ze sobą jeszcze tylko małą butelkę wody mineralnej, wszystkie pozostałe rzeczy zostaw w domu, samochodzie itd. Nie wolno wnosić żadnych torebek, telefonów i innych osobistych rzeczy.

Przed zajęciem miejsc na Sali, proszę zachowywać odstęp od drugiej osoby min. 1,5m.

Szkoła podczas pisania egzaminu z języka polskiego udostępnia słowniki, a przedmiotów ścisłych tablice matematyczne.