• Start  »  
  • Aktualności  »  
  • Harmonogram egzaminów zawodowych czerwiec-sierpień 2020

Harmonogram egzaminów zawodowych czerwiec-sierpień 2020

13.8.2020

Poniżej zamieszczamy szczegółowy harmonogram egzaminów zawodowych w sesji czerwiec-sierpień 2020 oraz listę dopuszczonych materiałów przez CKE.

Harmonogram dotyczy egzaminów dla kwalifikacji jedno, dwu i trzy -literowych.

Słuchacze, którzy rozpoczęli naukę od września 2019 roku na kierunkach: Opiekun medyczny, Opiekunka środowiskowa, Florysta zdają egzaminy w formule 3-literowej i te egzaminy rozpoczynają po 17 sierpnia.

Dopasowując się do wymogów sanitarno-epidemiologicznych egzaminy w dniach 22-23.06 odbędą się na OHP w Tarnowie, ul. Mościckiego 27, sale za recepcją A, B i E (nad warsztatami). Pozostałe egzaminy w Kramexie ul Brodzińskiego 17 (kierunki rachunkowość i informatyka), oraz w szkole Żak na ul. Goldhammera 2 (kierunki masaż i kosmetologia).

Egzaminy z kwalifikacji 3 literowych termin od 18-26 sierpnia. Część pisemna w Kramexie na ul. Brodzińskiego 17, egzaminy praktyczne w szkole Żak, ul. Goldhammera 2.

Dokładna rozpiska jest podana w harmonogramie w załączniku.

W załączniku oraz poniżej przekazuje również najważniejsze zasady jakie będą obowiązywały podczas zdawania egzaminów zawodowych:

Na egzaminy proszę przybyć na 30 minut przed godziną podaną w harmonogramie.

Zabierz ze sobą dowód osobisty oraz przybory do pisania i liczenia: czarny długopis, kalkulator prosty itd.

Do momentu zajęcia miejsca przy stoliku musisz mieć zakryte usta i nos (maska na twarz, przyłbica itd.).

W miejscach oznaczonych przez szkołę zdezynfekuj ręce.

Losowanie miejsc zdawania w Twojej obecności zrobi za Ciebie członek komisji.

Możesz oprócz wyżej wymienionych rzeczy mieć ze sobą jeszcze tylko małą butelkę wody mineralnej, wszystkie pozostałe rzeczy zostaw w domu, samochodzie itd. Nie wolno wnosić żadnych torebek, telefonów i innych osobistych rzeczy.

Przed zajęciem miejsc na Sali, proszę zachowywać odstęp od drugiej osoby min. 1,5m.

Prosimy na bieżąco śledzić naszą stronę, w zależności od sytuacji epidemiologicznej i komunikatów CKE, zastrzegamy sobie prawo co do zmiany miejsca zdawania egzaminów.

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.