Harmonogram egzaminów zawodowych - czerwiec-lipiec 2021

31.5.2021

Poniżej zamieszczamy szczegółowy harmonogram egzaminów zawodowych w sesji czerwiec-lipiec 2021 oraz listę dopuszczonych materiałów przez CKE.

Harmonogram dotyczy egzaminów dla kwalifikacji jedno, dwu i trzy -literowych.

Egzaminy z kwalifikacji 1 i 2 - literowych część pisemna w szkole Żak, ul. Goldhammera 2. Część praktyczna w modelach dk i wk - czyli z wykorzystaniem komputerów w Kramexie na ul. Brodzińskiego 17, pozostałe egzaminy w szkole Żak, ul. Goldhammera 2.

Egzaminy z kwalifikacji 3 literowych część pisemna, egzamin przeprowadzany z wykorzystaniem systemu elektronicznego, w Kramexie na ul. Brodzińskiego 17.

Część praktyczna w modelu d - kosmetyka, administracja i bhp na OHP, ul. Mościckiego 27, pozostałe egzaminy praktyczne w szkole Żak, ul. Goldhammera 2.

Dokładna rozpiska jest podana w harmonogramie w załączniku.

W załączniku oraz poniżej przekazuje również najważniejsze zasady jakie będą obowiązywały podczas zdawania egzaminów zawodowych:

Na egzaminy proszę przybyć na 30 minut przed godziną podaną w harmonogramie.

Zabierz ze sobą dowód osobisty oraz przybory do pisania i liczenia: czarny długopis, kalkulator prosty itd.

Do momentu zajęcia miejsca przy stoliku musisz mieć zakryte usta i nos.

W miejscach oznaczonych przez szkołę zdezynfekuj ręce.

Losowanie miejsc zdawania w Twojej obecności zrobi za Ciebie członek komisji.

Możesz oprócz wyżej wymienionych rzeczy mieć ze sobą jeszcze tylko małą butelkę wody mineralnej, wszystkie pozostałe rzeczy zostaw w domu, samochodzie itd. Nie wolno wnosić żadnych torebek, telefonów i innych osobistych rzeczy.

Przed zajęciem miejsc na Sali, proszę zachowywać odstęp od drugiej osoby min. 1,5m.

Prosimy na bieżąco śledzić naszą stronę, w zależności od sytuacji epidemiologicznej i komunikatów CKE, zastrzegamy sobie prawo co do zmiany miejsca zdawania egzaminów.