• Start  »
  • Aktualności  »

Plany zajęć - liceum i szkoła policealna wrzesień-styczeń

23.9.2021

Drodzy Słuchacze,

Poniżej znajdują się plany zajęć na kierunki stacjonarne, liceum oraz kierunki policealne.

Słuchacze na kierunku florystyka sem.1 i sem.2 proszeni są aby na zajęcia niedzielne przynieść ze sobą ołówki i bloki techniczne.

Pierwszy zjazd odbędzie się 4-5 września

Miejsce zajęć:

Żak - ul. Goldhammera 2 (róg ulicy Wałowej oraz Goldhammera)

Kramex - ul Brodzińskiego 17 (koło głównej poczty na ulicy Mickiewicza)

OHP - Ochotnicze Hufce Pracy ul. Mościckiego 27 (na przeciwko domu handlowego Max)

Obecność na zajęciach obowiązkowa.

Dodatkowo załączamy plik dotyczący realizacji praktyk zawodowych, które nasi słuchacze muszą odbyć we wskazanych miejscach i odpowiedniej ilości godzin

*zastrzegamy sobie prawo do zmiany planów z przyczyn niezależnych od nas, dlatego zawsze w piątek po godz. 15.00 prosimy o sprawdzenie czy nie doszło zmian.

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: