Zaprojektuj swoją przyszłość z Żakiem

Warsztaty - Galeria Tarnovia

15.10.2021

W dniach 8 i 9 .10.2021 w Galerii Tarnovia odbywały się warsztaty pt. Zaprojektuj swoją przyszłość z Żakiem. Na warsztaty zaproszeni zostali nasi byli i obecni słuchacze, którzy dzięki nauce w naszej szkole prowadzą dobrze prosperujące firmy. Podczas warsztatów oferowali oni darmowe masaże twarzy, dłoni, karku, wykonywane były makijaże a także można było skorzystać z porady trenera personalnego. Darmowe lekcje tańca dla dorosłych i dzieci oraz pokazy tańca przedstawiało Studio Tańca Baila. Wśród zaproszonych firm znalazły się: CCIG, Studio Masażu Kahi Aloha, Revitalio Krzysztof Szczepanik , Hanami, Mary Kay Angelika Sosin. W każdej z tych firm nasi słuchacze otrzymają zniżki. Szkoła Żak jak i każda zaproszona firma mogła udzielić wywiadu dla głównej tarnowskiej telewizji STARnowa, a rola osoby przeprowadzającej wywiad przypadła organizatorowi warsztatów Urszuli Parys. Zobaczcie jak wyszło.

Kolejne warsztaty już niebawem, sprawdzajcie nasze aktualności aby dowiedzieć się kiedy i gdzie będą organizowane.