Matura 2022 - terminy egzaminów

8.4.2022

W załączniku umieszczamy terminy egzaminów maturalnych. zastrzegamy sobie zmianę miejsca odbywania matury w zależności od wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w sprawie przeprowadzania matury w roku 2022.

Wymogi sanitarne i zasady bezpieczeństwa podczas zdawania egzaminów dla zdających poniżej:

Zbliżamy się wielkimi krokami do dnia rozpoczęcia matur w 2022 r. Miejsce zdawania wszystkich egzaminów maturalnych: szkoła Żak na ul. Brodzińskiego 17 (budynek Kramex).

Podział oddziałów:

Oddział A – to obecni absolwenci z klasy 6

Oddział B – to absolwenci ze stycznia

Oddział N – wszystkie pozostałe osoby.

Poniżej przekazujemy najważniejsze zasady jakie będą obowiązywały podczas zdawania matur:

Na egzaminy proszę przybyć na 30 minut przed godziną podaną w harmonogramie.

Zabierz ze sobą dowód osobisty oraz przybory do pisania i liczenia: czarny długopis, kalkulator prosty itd.

Do momentu zajęcia miejsca przy stoliku musisz mieć zakryte usta i nos.

W miejscach oznaczonych przez szkołę zdezynfekuj ręce.

Losowanie miejsc zdawania w Twojej obecności zrobi za Ciebie członek komisji.

Możesz oprócz wyżej wymienionych rzeczy mieć ze sobą jeszcze tylko małą butelkę wody mineralnej, wszystkie pozostałe rzeczy zostaw w domu, w samochodzie itd. Nie wolno wnosić żadnych torebek, telefonów i innych osobistych rzeczy.

Przed zajęciem miejsc na Sali, proszę zachowywać odstęp od drugiej osoby min. 1,5m.

Szkoła podczas pisania egzaminu z języka polskiego udostępnia słowniki, a z przedmiotów ścisłych tablice matematyczne.