• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Rozwiązują Ci grupę? A może wprowadzają dodatkowe opłaty? Sprawdź co zrobić w takiej sytuacji!

19.9.2016

Rozwiązują Ci grupę? Wprowadzają dodatkowe opłaty za naukę? Nie wiesz co zrobić? Przyjdź do Żaka! Rozwiążemy Twój problem!

Usłyszałeś w konkurencyjnej szkole, że przez zarządzenie MEN muszą zostać wprowadzone opłaty? To bzdura! Nie daj sobą manipulować!
Gramy w otwarte karty, dlatego nie boimy się porównań z innymi szkołami. W ŻAK-u ZA DARMO oznacza, że nie ponosisz żadnych kosztów związanych z nauką!

Brak opłaty wpisowej!Brak opłat za wydanie legitymacji!Brak opłat za wydanie zaświadczenia!Brak opłat za egzaminy!Brak opłat za zmianę kierunku!

UWAGA! Przyjmujemy uczniów również na wyższe semestry (na wszystkich kierunkach)

Zapisz się jeszcze dziś: www.zak.edu.pl/formularz

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń ☎ 76/8567419  lub odwiedź nas osobiście: Legnica, ul. NMP 18