Egzaminy zawodowe czerwiec 2016 r.

30.5.2016

17 czerwca 2016 r.

Harmonogram    części    pisemnej      egzaminów zawodowych z kwalifikacji

Zawód

Semestr

Kwalifikacja

Godzina

Adres

Technik rachunkowości

 

Technik rachunkowości

III

 

 

IV

A.36

Prowadzenie rachunkowości

Rozliczanie danin publicznych

A.65

12.00

 

 

14.00

Gimnazjum  nr 3

Ul. Okopowa1

 

Gimnazjum  nr 3

Ul. Okopowa1

Technik

administracji

IV

A.68

Obsługa klienta w jednostkach administracji

10.00

Gimnazjum  nr 3

Ul. Okopowa1

Technik

usług kosmetycznych

III

 

 

IV

A.61

 Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy

A.62

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych ciała, dłoni i stóp

12.00

 

 

14.00

Gimnazjum  nr 3

Ul. Okopowa1

Technik informatyk

II

E.12

Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych

10.00

Gimnazjum  nr 3

Ul. Okopowa1

Technik informatyk

IV

E.14

Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie sieciami

 

14.00

Gimnazjum  nr 3

Ul. Okopowa1

Opiekunka środowiskowa

II

Z.05

Świadczenie

usług opiekuńczych

14.00

Gimnazjum  nr 3

Ul. Okopowa1

Technik BHP

 

 

 

 

Technik ochrony fizycznej  osób i mienia

III

 

 

 

 

IV

Z.13

Zarządzanie bezpieczeństwem

w środowisku pracy

 

 Z.3

Ochrona osób i mienia

 

12.00

 

 

 

 

12.00

Gimnazjum  nr 3

Ul. Okopowa1

 

 

 

Gimnazjum  nr 3

Ul. Okopowa1


CZĘŚĆ PRAKTYCZNA z dokumentacją „D”:

23 CZERWCA  2016 r.

Zawód

Semestr

Kwalifikacja

Godzina

Adres

Technik administracji

IV

A.68

Obsługa klienta w jednostkach administracji

9.00

 

Gimnazjum  nr 3

Ul. Okopowa1

Technik usług kosmetycznych

III

A.61

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych twarzy

13.00

Gimnazjum  nr 3

Ul. Okopowa1

Technik ochrony fizycznej osób i mienia

IV

Z.3

Ochrona osób i mienia

13.00

Gimnazjum  nr 3

Ul. Okopowa1

Technik BHP

III

Z.13

Zarządzanie bezpieczeństwem w środowisku pracy

13.00

Gimnazjum  nr 3

Ul. Okopowa1

  

 

HARMONOGRAM EGZAMINU PRAKTYCZNEGO Z WYKONANIEM:

DSI II Kwalifikacja E.12:

czas 150 min. /zbiórka 15 minut przed egzaminem/ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Śliwińskiego1

24  CZERWCA  2016r.

godz.   16:00 / przynależność do odpowiedniej grupy jest w sekretariacie szkoły wg wcześniejszych ustaleń

25 czerwca 2016 r.

godz. 8.00, 12.00, 16.00 / przynależność do odpowiedniej grupy jest w sekretariacie szkoły wg wcześniejszych ustaleń

 

 

DSI IV Kwalifikacja E.14:

czas 150 min. /zbiórka 150 minut przed egzaminem/ ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 Śliwińskiego1

18 CZERWCA  2016r.

 godz. 8.00,12.00, 16.00 / przynależność do odpowiedniej grupy jest w sekretariacie szkoły wg wcześniejszych ustaleń

 

 

JSOŚ II Kwalifikacja Z.5:

czas 120 min. /zbiórka 30 minut przed egzaminem/ DPS WŁOŚCIÓRZ UL. Włościbórz 1

26 czerwca  2016r.

 godz. 08:00, 12:00, 16:00  / przynależność do odpowiedniej grupy jest w sekretariacie szkoły wg wcześniejszych ustaleń

 

DSR III Kwalifikacja A.36:

czas 180 min./zbiórka 30 minut przed egzaminem/  Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu ul. Okopowa1

19 czerwca 2016r.

godz. 9:00, 15:00 / przynależność do odpowiedniej grupy jest w sekretariacie szkoły wg wcześniejszych ustaleń

 

DSR IV Kwalifikacja A.65:

czas 180 min./zbiórka 30 minut przed egzaminem/  Gimnazjum nr 3 w Kołobrzegu ul. Okopowa1

25 czerwca 2016r.

godz. 15.00/ przynależność do odpowiedniej grupy jest w sekretariacie szkoły wg wcześniejszych ustaleń

 

DSK IV Kwalifikacja A.62:

czas 120 min. /zbiórka 60 minut przed egzaminem/ ul. Kupiecka 3c, Kołobrzeg

25  i 26  czerwca  2016r.

godz. 8:00, 12:00, 16.00 / przynależność do odpowiedniej grupy jest w sekretariacie szkoły wg wcześniejszych ustaleń

 

 

 

    801 100 777

    pon – pt: 9.00 - 17.00

    Partnerzy:

    PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile
    Zapisz
    się online

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.